Airfare, Eddie Stoilow, DJ Macio a El Jay na Animal Party v Brně

Levné dárky, best dárky
 • V rámci další z řady Animal Parties se v Brně na Flédě 17. dubna 2014 od 20 hodin představí skupiny Airfare a Eddie Stoilow, DJ Macio a saxofonista El Jay. Organizátor Animal Parties nabízí stovky vstupenek po registraci zdarma.

  Animal Parties, které aktuálně projíždí republikou, navštíví po Ostravě a Praze také Brno. Úspěšná tour, jež hostila kapely The Prostitutes, Skyline, Tata Bojs nebo Peter Pan Complex, představí tentokrát v jihomoravské metropoli kytarovky Eddie Stoilow a Airfare.

  Začátek této unikátní akce bude patřit skupině Airfare, která na hudební scénu vstoupila v roce 2006. Tato česko-americká formace má na svém kontě už tři studiové desky, ze kterých toho bude na Animal Party hodně slyšet.

  Třemi alby se můžou chlubit i členové skupiny Eddie Stoilow, kteří své poslední album nazvané Sorry! vydali na sklonku loňského roku. Fanoušci se mohou těšit nejen na hudební novinky z tohoto alba ale i na další osvědčené hity své oblíbené kapely.

  Na závěr brněnské Animal Party vystoupí osvědčená dvojice DJ Macio a saxofonista El Jay.

  Organizátor Animal Parties a mnoha dalších hudebních akcí umožní registrovaným fanouškům vstup na brněnskou Animal Party i na spoustu dalších hudebních akcí zdarma.

  Milena Hurajová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.