Ani noha bez kníru

Levné dárky, best dárky

Hafo radosti, starosti, slávy, osudových setkání, smutku, bezvýznamných seznámení, tance, hudby, kouzla okamžiků na kamenném parketu. Kus klubové historie, spousta odchovanců, co se úspěšně drží na vlně nebo se o to pokoušejí. Mersey klub.
V pátek devatého představí nové spodní prádelko v barvách Jégrovy Obory na degenerovaném karnevalu taneční zábavy „Knírem sem, Knírem tam“. Jak již název napovídá, očekává se „ani noha bez kníru“. K jistému tanečnímu kroku vás povede rodák od soutoku Labe s Orlicí, a to živě, Ventolin (ten bez kníru – poznatek redakce). Brněnskému publiku se představil již před rokem na Shuk ´n´ Denc a později na klubovce Itch My HaHaHa. Své umění předvedl také na festivalu Sperm, když žhavil parket Modeselektor a nebo jako předskokan australské kapely The Presets.

Za Djpultem to s opravdovým bíbrem roztočí další z protagonistů večera, Call Me Radeq, Radeq Brousil. Nejen že je to skvělý fotograf, ale i charismatický DJ rozdávající hudbu s úsměvem a uvolňující atmosférou.

Celý šrumec odstartují chlapci z Anymade, Fiju a Yak charakteristickým zvukem vinylu. A když už jde o spodní prádélko, kníry a pořádné šrumec nesmějí chybět Electronic Bitches, elektrocymbálovka operující v kontroverzních stínech scény.

K absolutní pohodě vám bar speciálně namíchá Gin & Tonic a neustále bude sledovat přítomnost čistoty a ručníků na ajncliku. Hosty s knírem čeká dobrovolné vstupné, pro ostatní 50,- CZK.
Taže, v pátek 9.1.2009 se hoďte do gala, vymazlete kníry a na viděnou v Mersey se těší váš příjemný personál klubu a hlavní partner večera, renomovaná firma s lepidly Kňafr a syn.

Roman Pokrokov

 • TECH RIDER VENTOLIN
  http://www.djventolin.cz/files/tech_rider_ventolin.pdf

 • Ventolin
  http://www.djventolin.cz/

  http://www.myspace.com/djventolin

 • Ventolin video
 • Radeq Brousil
  http://myspace.com/pgint

 • Anymade
  http://www.myspace.com/anymade

 • El Bitches
  http://myspace.com/electronicbitchesdjs

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.