Benefice pro objev sezony The Finally na Flédě

Levné dárky, best dárky
 • The Finally jsou jedním z aktuálních talentů české scény. Kapela čerpá inspiraci od The Jesus And Marry Chain nebo The Raveonettes a promítá atmosféru jesenických hor na plátno shoegazu, indie a dark-popu. Na prvním turné kapele v Praze vykradli dodávku. Klub Fléda pro The Finally přichystal benefici – 15. 5. s nimi na jednom pódiu vystoupí ještě Voodooyoudo a Bublettones.
 • The Finally / Voodooyoudo? / Bublettones
 • Fléda club, Brno
 • 15. 6. 2014
 • Vstup: 100 CZK na místě

  „Samuel z The Finally je náš kámoš. Jeho předešlá kapela Dead Pope’s Company u nás několikrát hrála a vždy měla parádní ohlas. Ostatně jsme o koncert The Finally stáli od chvíle, kdy se tenhle projekt objevil. Tohle je příležitost, jak udělat skvělej koncert a ještě pomoct přátelům,“ řekl o koncertu jeden z dramaturgů klubu Adam Pitrocha.

  The Finally označil časopis Full Moon za kapelu z maloměsta; zvukem, přístupem i profesionalitou si však kapela v ničem nezadá s projekty z velkoměst. Jejich deska Big Love in Small Town snese srovnání nejzajímavějšími alby české alternativy poslední doby.

  Na koncertě se představí i Voodooyoudo? – brněnskou indie-rockovou partičku není třeba představovat. Aktuálně kapela připravuje další album a dá se říct, že zraje jako víno. Na koncertě by měla představit několik skladeb z nové desky.

  Jako první se na pódiu představí Bublettones. V jejich zvuku zaslechnete psychedelii 70. let, indie rock, funk, grunge, trip hop, elektroniku a kdoví, co ještě nový projekt na pomezí psychedelie, popu a art-rocku přichystá. Řemeslné umění bubeníka Martina Čecha (Lesní Zvěř) ve spojení s Davidem Butulou (Chorchestr), hipsterským DJem a kadeřníkem Toma Holiče a Radana Goldmanna je ostatně nadějným příslibem.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.