Benefiční koncert pro festival Jeden svět

Levné dárky, best dárky

Ráda bych Vás pozvala na ve čtvrtek 18.3. 2010 do klubu Fléda na Benefiční koncert pro festival
dokumentráních filmů o lidských právech Jeden svět v Brně.
Těšit se můžete na LESNÍ ZVĚŘ, která vás pohoupe na vlnách živého akustického
drum‘n’base a vzápětí rozbije o skály s přílivem nu-jazzu a psychedelie.
Kombinaci elektronických samplů s živými kytarami a energickou dávkou tanečního
veselí zajistí košicko-bratislavský PUDING PANI ELVISOVEJ. Čeká vás také žonglérská show
skupiny Ignis Inferno a do pozdních hodin vás bude bavit DJ Maladana a DJ Sony Power Plant.

Také vás pozveme na zajímavé akce festivalu Jeden svět, na jehož realizaci svou účastí na koncertu přispějete. Předprodej je v Indies a Domě pánů z Lipé. Vstupenky: Student 130,- / Dospělý 160,- / Na místě 190,- Při vstupu na benefici obdržíte slevový kupón (1+1 zdarma) na filmovou projekci festivalu Jeden svět.

Festival Jeden svět 2010 proběhne v Brně od 22.3. do 30.3. a nabídne 47 dokumentárních filmů na pěti projekčních místech (kino Art, sál Břetislava Bakaly, Starý Pivovar, Kavárna Tro3jka, Fléda). Připraveny jsou také debaty k filmům, výstavy, workshopy humanitárních organizací, koncerty i divadla. Na zahájení festivalu 22.3. v Divadle Husa na provázku proběhne dražba panenek s podpisy známých osobností, která přispěje na operace očních rohovek pro děti v Afgánistánu. Podrobný program najdete na www.jedensvet.cz/brno

V průběhu března můžete také shlédnout na speciálu české televize http://www.ceskatelevize.cz/specialy/jedensvet/ několik dokumentárních filmů z minulého ročníku. Novinkou letošního ročníku je divácké hlasování http://jedensvet.cz/2010/ziskejdivaky . Ke třem titulům, které získají nejvíce hlasů, budou zajištěna distribuční práva, a budete si je moci zdarma půjčit k projekcím kdekoli, ať už ve vlastním obýváku nebo oblíbené kavárně.


Mgr. Blanka Letošníková

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.