Berlinský DJ Rotciv již tento pátek na akci Munchies!

Levné dárky, best dárky
 • Munchies /nu-disco, indie dance, house/
 • Začátek: 31. 1. 2014 ve 21:00
 • DJs: Rotciv (Mister Mistery, Berlin /DE), Javas, Koala, Manack

  Má to lehkou retro náladu, nikam to nespěchá, ale přesto je to zvukově čistá a bláznivých nápadů plná spižírna ingrediencí, uchovávající v sobě moderní i zaběhlé rytmické postupy. Hned tam vnímáte disco i funky, hned zase novoromantismus, určitě electro či acid a samozřejmě house, který to celé drží pohromadě.

  Pro všechny co mají nějaký takový „mňam ňam“ nutkavý chutě, je tu stylový večer „Munchies“, kde se servírují na stříbrném podnosu aktuální hudební „špeky“.

  Z Berlína nám přijede zahrát mistr DJ Victor A. aka Rotciv, který se v německé metropoli usadil před několika lety, když do hlavního města elektronické hudby dorazil ze své rodné Brazílie, kde se v Sao Paulu postavil za gramofony už v roce 1996. Založil vlastní hudební label Mister Mistery Records, stylově zaměřený na zvuk, čerpající vlivy a inspiraci ze starého disca, funky či „devadesátkového“ house. V tomto duchu pokračuje i nadále a stal se z něj respektovaný berlínský producent, jehož skladby vyhledávají mnohé další známe labely typu Luv Shack Records, Unterton, Cosmic Club, Chopshop, Space Walker, Rebirth apod. Díky svému producentskému talentu si našel místo mezi elitou tzv. světového nu-disco soundu, jelikož se mu dostává pravidelného uznání od jmen jako Faze Action, Crazy P, Pete Herbert, Greg Wilson, Alexander Robotnick, Jacques Renaut, Ajello, Djuma Soundsystem, Alphabet City atd. Se svým kolegou Massimiliano Pagliara tvoří Rotciv také producentské duo The Rimshooters a samozřejmě díky svému renomé jezdí často po Evropě jako aktivní DJ, což máme možnost slyšet i my 31. ledna v klubu Perpetuum.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.