Brněnský koncert KOSHEEN se přesouvá na Flédu

Levné dárky, best dárky
 • Brněnský koncert britské skupiny KOSHEEN, který měl původně proběhnout v Boby centru, se přesouvá do klubu Fléda. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Datum koncertu a jeho začátek jsou beze změn: 9. 11. 2011 od 20:00. Kapela se tak vrátí na Flédu po více jak čtyřech letech.
 • KOSHEEN

  Od roku 2001 vypustili do hudebního světa celkem tři alba (Resist, Kokopelli a Damage). Každé z nich vždy charakterizovalo a jasně udávalo hudební vývoj skupiny. Už i z těchto důvodů je čtvrté album velmi očekávané a mezi fanoušky v poslední době velice diskutované. Již během loňského vystoupení v klubu SaSaZu jsme mohli slyšet ukázky z nového alba Independence, které svým názvem nabízí i logické vyústění jejich aktuální tvorby.

  Pokud máte averzi k tomu, že většina dříve energických kapel zrají k tomu, aby postupně zvolnily a usnuly na vavřínech zamilovaných balad, tak u Kosheen byste měli rozhodně zbystřit. Kosheen si udržují i na novém albu velmi vysoký standard a berou si to nejlepší ze svých začátků a v kombinaci s nezaměnitelným hlasem zpěvačky Sian Evans se opět můžeme těšit na hudebně opravdu zajímavé album. Ke slovu se dostaly opět více taneční skladby pod vlivem elektra a ravu. Ukázky z nového alba (např. skladbu Belladonna) a další zajímavé remixy najdete na oficiálních facebook stránkách kapely a soundcloud profilu.

  Sian Evans jste vedle projektu Kosheen mohli slyšet také např. ve skladbě Louder, kterou produkoval DJ Fresh. Nutno dodat, že právě její vokál má velkou zásluhu na tom, že se tato skladba vyhoupla přímo na první místo v singlech UK Singles Chart a prodalo se jí více jak 140 tisíc kopií. I tuto skladbu zařadili Kosheen do svých živých vystoupení.

  Vstupenky na brněnský koncert zakoupíte v předprodeji Ticketpro za 490 Kč / na místě 590 Kč.

  Petr Tajčman, Live61

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.