Čankišou, Longital a Ukopnutý palec v Místodržiteláku

Levné dárky, best dárky

Ve středu 20.6.2007 se na nádvoří Místodržitelského paláce v Brně uskuteční ojedinělá hudební akce. Kromě domácích Čankišou se na pódiu objeví slovenští Longital. A jako třešinka proběhne křest knížky Ukopnutý palec aneb Příběhy lidu Čanki, která je ozvláštněna soundtrackem Čankišou. Koncert začne již v 19.30!

Kapela Čankišou, která svým divokým ethnem umí přivést fanoušky pěkně do varu, po dlouhé době a dalekých cestách konečně zavítá také na domácí scénu. Kapela v současné době intenzivně pracuje na materiálu pro svou čtvrtou desku, takže návštěvníci se kromě osvědčených hitovek mohou těšit i na úplně nové věci.

Knížku Ukopnutý palec aneb Příběhy lidu Čanki, která je ojedinělou sbírkou nejrůznějších autorů o životě jednodnohých Čankiů, doprovází originálně hudebně i výtvarně zpracovaný soundtrack. Ten umožňuje se naprosto dokonale ponořit do světa pouštního lidu. Knížku pokřtí fyzický básník Petr Váša.

Celý večer otevře slovenská kapela Longital, která již není v České republice žádným nováčkem. Dva zvukoví cestovatelé Shina a Daniel Salontay, za podpory elektronického spoluhráče – laptopu Xi Di Nim – již dlouho a úspěšně brázdí české hudební vody.

Více najdete na www.cankisou.cz, www.longital.sk a www.podobrazy.cz.

Hanka Vojtěchova, hankavojtechova@yahoo.com

You may also like...

1 Response

  1. Anonym napsal:

    cgjvjhdagsvds

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.