Čankišou zazářili v tropech

Levné dárky, best dárky

Kapela Čankišou se po dvou týdnech vrátila z francouzského ostrova Réunion, kde jako první česká kapela sklidila obrovský úspěch na tamním Manapany Surf festivalu 2006, který se konal letos již po šesté. Čankišou během celého pobytu odehráli celkem pět koncertů.

Třídenní Manapany Surf Festival pořádá místní agentura Bato fou v exotickém prostředí městečka Manapany, kde je nezastřešené pódium obklopené palmami umístěno přímo na břehu oceánu. Kapely z Réunionu, Francie a Madagaskaru každoročně doplňuje jedna kapela odjinud. Letos to byli právě čeští Čankišou.

V rámci propagace festivalu Čankišou zahráli na tržišti a na dvou středních školách. Samotný festival se konal 6-8.10. Páteční program proběhl dle plánu, na hlavním pódiu vystoupili místní kapely Subhush a Ziskakan, francouzský Violon Profound a večer zakončil slavný francouzský herec Richard Bohringer známý i u nás. Další dva dny se program díky špatnému počasí výrazně zkrátil a přesunul do náhradních prostor. V sobotu 7.10. vystoupili v klubu kapely Čankišou a francouzští Violon Profound a Zenzile. V neděli pak došlo ještě k větší redukci, na programu zůstala pouze vynikající madagaskarská kapela Rajery a Čankišou. Čankišou tak opět potvrdili, že jejich hudba dokáže nadchnout lidi po celém světě.

Kapela Čankišou se svou hudbou jednonohého lidu Čanki úspěšně koncertuje po celé České republice a v zahraničí. Má za sebou již účinkování na festivalech např. v Litvě, Pakistánu, Francii, Rumunsku, Ukrajině či Polsku.

Pravidelné ostrovní zpravodajství je k dispozici na www.freemusic.cz

Za podporu kapela děkuje Cestovní kanceláři Adventura.

Více na www.cankisou.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.