Celkovým vítězem 1.ročníku se stala skupina RUFUS

Levné dárky, best dárky

Vážení přátelé!
1.ročník soutěže podporující a zviditelňující nové kapely DEMOPARÁDA RÁDIA STUDENT 107FM LIVE! , úzce související s týdně vysílaným žebříčkem nezávislých nahrávek DEMOPARÁDA RÁDIA STUDENT, skončil velkým finále ve středu 19.4.2006 ve velmi zaplněném klubu Fléda v Brně.

Za podpory pivovaru Starobrno a týdeníku Metropolis proběhlo od listopadu 2005 v nejstarším brněnském klubu ŠELEPOVA N°1 pět soutěžních koncertů a v každém se utkaly o přízeň diváků 3 kapely. V této soutěži, na rozdíl od různých podobných, nerozhoduje o pořadí soutěžících žádná porota ale jen a pouze návštěvníci koncertů svými hlasy – vhozenými vstupenkami do hlasovací urny. Z každého koncertu postupoval vítěz do finále, kde rozhodovali o konečném pořadí opět diváci. V závěrečném klání v klubu Fléda tak měli na výběr z kapel WOODOO, TOO LATE FOR N.A.S.A, ANNIE´ S TRIP , RUFUS a ŽIVOT JE JINDE.

Celkovým vítězem 1.ročníku se stala skupina RUFUS z Litomyšle. Kromě cen od sponzora koncertů získala 3 dny nahrávání zdarma ve studiu DAVOS RECORDS ve Vyškově a zajištěné hraní na třech velkých festivalech – HEY!FEST v Hrušovanech u Brna, STAROBRNO FESTIVAL SLUNCE ve Strážnici a festival HRACHOVKA ve Valašském Meziříčí.

Na druhém místě se umístila brněnská skupina ANNIE´ S TRIP , která získala 3 dny v nahrávacím studiu George Lucase v Brně.

Základní kola v klubu ŠELEPOVA N°1 navštěvovalo 120 – 150 diváků, finále v klubu Fléda cca 550 diváků.

Celou soutěž v produkci agentury GREGORY MANAGEMENT tak shlédlo cca 1400 diváků. Druhý ročník by měl odstartovat v listopadu 2006.

Pavel Řehoř – www.gregorymanagement.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.