Česká podia na jaře rozkvetou koncerty Vojtěcha Dyka & B Side Bandu

Levné dárky, best dárky
 • Ve čtyřech tuzemských městech se mohou v dubnu diváci těšit na exkluzivní koncert jednoho z nejlepších a nejvyhledávanějších zpěváků současné české hudební scény a 20členného profesionálního brněnského big bandu. Vojtěch Dyk & B Side Band publiku nabídnou jedinečný požitek z nových neotřelých aranžmá světových rockových hitů ve swingovém kabátě. Stanicemi plně naloženého koncertního vlaku jsou 1. dubna Zlín, 4. dubna Brno, 19. dubna Ostrava a 16. a 17. května Praha.

  Energické a zcela originální písňové cover verze velikánů rockové hudby poprvé spatří světlo světa 1. dubna v 19:00 v Městském divadle ve Zlíně. Návštěvníci se mohou těšit na svěží tituly, jakými jsou například Can´t Buy Me Love od Beatles, Smells Like Teen Spirit od Nirvany nebo světový evergreen Everybody Hurts od R.E.M. a mnohé další.

  Na domovskou scénu B Side Bandu, tedy do Brna, zavítá jazzový orchestr spolu s Dykem hned 4. dubna. Koncert se uskuteční v 19:00 v Janáčkově divadle. Ostravskému publiku pak vyjedou hudebníci vstříc 19. dubna v 19:00 a to v Domě kultury města Ostrava. Konečnou cílovou stanicí pak bude podium La Fabriky v Praze, kde se pro velký zájem uskuteční koncert dvakrát a to v termínech 16. a 17. května, vždy v 19:30.

  „Na všech pět dlouho očekávaných koncertů se velmi těšíme. Nové aranže rockových hitů, které byly upraveny speciálně pro B Side Band, jsou překvapivé a plné energie, mají obrovskou sílu. Navíc v podání Vojty Dyka je ta hudba neuvěřitelně emotivní a chytlavá. Jsme zvědaví na reakce publika a osobně věřím, že lidem zprostředkujeme nezapomenutelný zážitek,“ vyjadřuje se k chystaným koncertům band leader B Side Bandu Josef Buchta.

  Lucie Karafiátová

  Foto: archiv Bujo Art Production

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.