České hvězdy zazpívají v rytmu swingu na pomoc zdravotně postiženým

Levné dárky, best dárky
 • Přední čeští zpěváci vystoupí společně s B Side Bandem na charitativním koncertu v brněnském Boby centru v úterý 29. listopadu 2011 v 19:30. Výtěžek z akce bude věnován na pomoc zdravotně postiženým spoluobčanům. Nejrůznější umělci se představí ve swingovém kabátu.

  Prestižní brněnský jazzový orchestr B Side Band, který se za pět let své existence stal téměř značkou a je jedním z nejvyhledávanějších big bandů současné české hudební scény, je pro blížící se charitativní koncert tou správnou volbou. Založil jej trumpetista a impresário Josef Buchta a velmi zdařile tak omladil jazzovou scénu. Během svého působení kapela odehrála přes sto vystoupení, oslovila obrovské množství posluchačů a získala neuvěřitelný respekt hudebních kritiků.

  Tentokrát se do čela 20členného profesionálního big bandu B Side Band (band leader Josef Buchta) postaví známé tváře české hudební scény. Budou jimi Matěj Ruppert, Tereza Černochová, Martin Chodúr, Roman Dragoun a zpěvačka Marky. V programu zazní swingové cover verze a pestrá aranžmá hitů například skupiny Monkey Business či Futura a mnoha dalších. Večerem bude provázet dvojice Jana Musilová (herečka, zpěvačka, členka Městského divadla Brno a moderátorka) a Tibor Lenský (pěvecká legenda Orchestru Gustava Broma).

  „Každý umělec se v životě ocitne v situaci, kdy dostane příležitost svojí prací pomoct potřebným. Zejména v dnešní nelehké ekonomické situaci je tato služba nepostradatelnou. To si každý z nás velmi dobře uvědomuje a proto je nám potěšením, že můžeme svou tvorbou přispět těm, jejichž život je ztrpčen zdravotním postižením,“ vyjadřuje se ke koncertu Josef Buchta, band leader B Side Bandu.

  Vstupenky na koncert jsou již v předprodeji (Ticketstream, Ticket Pro, Indies – Poštovská 2, TIC – Radnická 2 a Student Agency – DPL na Náměstí Svobody).

  Lucie Karafiátová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.