Cestovatelské scuk u štatlu

Levné dárky, best dárky

Pupkem světa, kde se každoročně zkříží cesty cestovatelů, tuláků, dobrodruhů, snílků a romantiků, bude v lednu tradičně Brno. Již třináctý ročník opět nabídne jedinečnou kombinaci přednášek s diapozitivy a zajímavých filmů z celého světa. Nedílnou součástí setkání je cestovatelský bál, koncerty a recitály známých písničkářů, výstavy fotografií, kudrnovský bar a útulná čajovna. Celý nabitý program najdete na WWW.KUDRNA.CZ Přijďte nasát tu srdečnou, dálkami vonící atmosféru do biskupského gymnázia na Kraví hoře!Program:

pátek od 20 hod. – cestovatelský bál „Z pohádky do pohádky • sobota od 8:30 hod. Z Ostravy na Krym na lehokole – Mongolsko – Nejhlubší jeskyně světa – Transsibiřská magistrála – Přírodní šperky Bulharska – Vodácká expedice Aljaška – Kiteboarding – Madeira – Přes Himáláj na kole – Bajkování v Alpách – Na padáku přes Karákoram – Izrael – Albánií s Honzou Vlasákem – Vodní vertikály – Lucie a Michal na cestě kolem světa – Norskem na kolech – Turecko – Sardinie – Estonsko – Kypr – Hory Kréty – Francie a v neposlední řadě beseda s JIŘÍM KOLBABOU

doprovodné akce: Island, ostrov ohně a ledu – multimediální pořad brněnského planetária, netradiční závod Klondaik-cross aneb s trakařem do Wilsonova lesa, fotosoutěže Humor na cestách a Cesty prostorem i časem, novinkou je dražba zájezdů – vyvolávací cena 1 Kč. Nocleh zajištěn v prostorách gymnázia.

Jsou místa, kde je dobře, místa, kde se něco děje, místa, kde je krásně, místa, která stojí za to vidět. O lidech, kteří se narodili pod toulavou hvězdou a nemají pokoj, dokud nezjistí, co leží za neznámým horizontem, je náš Scuk.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.