Člen Crystal Castles Ethan Kath vystoupí v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Taneční klubovka F*** Bounce přiveze do Brna showcase německého labelu ODXT MGMT. Mezi hlavní hvězdy bude patřit DJ set Ethan Katha z Crystal Castles a bývalého člena pro Flédu kultovních IamX – Deana Rosenzweiga. F*** Bounce se uskuteční v pátek 16. května na prknech klubu Fléda.

  „Vystoupení Ethana Katha je bezpochyby vrcholem letošní klubové sezony. Ethan je hvězdou světového formátu a držitelem několika hudebních cen. V rámci showcase vystoupí i kapela Autist s bubeníkem Crystal Castles Christopherem Chartrandem. Celý večer se odehraje na dvou stages. Tento skvělý line-up nám pomohl domluvit frontman Sunshine Karel Buriánek, který je mimo jiné rezidentem F*** Bounce,“ představil line up večera jeden z dramaturgů Adam Pitrocha.

  Crystal Castles patří mezi světovou špičku. Jejich vystoupení na českém festivalu Rock for People bylo jedním z vrcholů historie festivalu. Ostatně samotný Kanaďan Ethan Kath byl oceněn magazínem Rolling Stone ikonou 20 let festivalu Lollapalooza, je držitelem ceny Johna Peela a debutové album Crystal Castles bylo zařazeno mezi 100 nejlepších alb dekády podle NME.

  F*** Bounce je povinností pro všechny fanoušky moderní taneční hudby. Slibuje zábavu na dvou stages, zatímco na hlavní vystoupí dvě kapely a několik zahraničních i domácích DJs, tak menší je věnována brněnské DJské skupině Smile Forever.

 • Fléda club, Brno | 16. 5. 2014 | vstup: 150 CZK na místě

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.