Da Fresh zakončí klubovou sezonu na Flédě!

Levné dárky, best dárky
 • Již tento pátek 20. 5. pomyslně zakončí sezonu na Flédě francouzské duo Da Fresh & David Asko, kteří navštíví party Tranzistor!

  Fléda ještě své brány pro letošek nezavře, nicméně francouzská návštěva bude poslední velkou akcí této sezony.

  Tranzistor L´amour edition

  DJs: dA frESh (F), David Asko (F), Peter Pea, HaWran, special guest

  Květen je měsíc lásky, láska prochází Flédou. V pátek 20. května protne nejlepší brněnské klubové prostory čerstvý paprsek čisté lásky: z Francie dorazí aktuální fenomén klubové scény, populární DJ a hitmaker dA frESh! Dvojnásobný headliner party Elektra a hlavní hvězda elektronické stage festivalu Semtex Culture se vrací, aby ještě více posílil svou pozici legendy. Jeho kvalitu ocenil také prestižní server Beatport, kde dA frESh pravidelně sbírá body v žebříčcích nejprodávanějších skladeb.

  Megastar navíc doprovodí další láskyplný DJ ze země galského kohouta – David Asko. Své srdce vám rozdají rezidenti Tranzistoru Peter Pea a HaWran, k tématu lásky má hodně co říct také tajný speciální host!

  Na vaši lásku se těší tři bary, posílený zvuk a světelný park s živou projekcí. Potvrďte svou účast na Facebooku a získejte výraznou slevu na vstupném. Zároveň můžete sami navrhnout, jaký bude line-up tohoto Tranzistoru. Autor vítězného návrhu získá u baru příjemnou odměnu!

  Hvězdné obsazení opět slibuje maximální atmosféru, kterou je Tranzistor za více než tři roky své existence proslulý. Buďte u toho a vyjádřete svoji lásku ke kvalitním večírkům – Tranzistor L´amour edition začíná na Flédě v pátek 20. května ve 21 hodin.

  Vstupné činí 99 Kč, pro registrované na události na Facebooku je cena 60 Kč.

  Tomáš Ondráček

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.