Desert nechce Trance

Levné dárky, best dárky

Plánovaná párty SHIVATRANCE brněnského hudebníka Ivana Jaška se nekoná. Majitelé klubu Desert zrušili akci bez udání důvodu těsně před plánovaným termínem. Náhradním programem pro trancechtivé budiž tedy večírek se stejným názvem dne 24. února v luxusních prostorách střešní kavárny v komplexu IBC na ulici Příkop.

You may also like...

8 Responses

 1. Suzman napsal:

  ..mrdky….DS

 2. Anonym napsal:

  ale ale tak co je to tady za výrazy…? škaredé, fuj.

 3. lu napsal:

  Tady něco pro goa a psychedelic-trancechtivé : http://www.philosomatika.com/

 4. ma napsal:

  Seš trancectivá?

 5. milosh napsal:

  bylo by dobré mít informace kompletní.Ivan hrál v desertu v několikrát a návštěvnost byla v lepším případě 10 lidí. Nájem za mě platit nebude ani on ani vy.Pokud máte trance tak rádi, tak proč jste tam nechodili??? Nechat půl klubu prázdné si nemůžu dovolit i kdyby se mi cokoliv líbilo sebevíc.nechci dopadnout jako 7a půl.a o tom, že už tam nechci tyto akce jsem mu říkal dost dlouho dopředu.

 6. ma napsal:

  Proč tedy Ivan lepil plakáty a propagoval akci když o tom dopředu věděl? Komunikační chyba?
  …Jinak samozřejmě nezpochybňuji právo provozovatele rozhodovat o programu ve své hospodě a také chápu, že právě Trance není z hlediska baru a tržby na něm zdaleka to pravé. Také jsem hospodu měl a Trance hrál :-)

 7. red. napsal:

  TAK PŘÁTELÉ POZOR: avizovaná Trance párty se nekoná ani v náhradním prostoru v IBC! Tentokrát kvůli nově zrekonstruovanému interiéru kde napevno instalované sedačky znemožňují vytvořit taneční „plac“. HLEDÁ SE NÁHRADNÍ PROSTOR II., termín 24/2 PLATÍ.

 8. red. napsal:

  Snad v sále HaDivadla? (?)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.