Double IHP jako host křtin Nesselsdorf

Levné dárky, best dárky

Do Kopřivnice zajíždí v sobotu brněnské psychocountry sdružení India Happening Punk obohacené o nový projekt manželů Báry a Tomáše Přidalových I Hate Polly. Spolu z kopřivnickou kapelou Kauflant budou předskakovat domácím Nesselsdorf, kteří 24. února pokřtí debutové album Cross Your Shadow. Nesselsdorf na něm namíchali zvuk, jaký není v tuzemských luzích a hájích k slyšení.

Každý asi slyšel nadávat skřivana a viděl se svlékat hada, takže omdlévat u tuzemské kapely v době, kdy z internetu do přehrávačů proudí tisíce empétrojek, je výkon hodný kovaného herce. Nesselsdorf zní živě velmi uvolněně a jen příznivce kultu Jima Hendrixe by zřejmě urazilo, že hutné a valivé rytmy nestojí na živé baskytaře a bicích. Svižné a zatěžkané tracky jubilantů nicméně oplodňují kytary, které každému posluchači naživo dokonale vyčistí uši. Pokud vám nevadí, že Karel Svoboda vzal kramle, jeďte se pobavit do Kopřivnice…

Stanete se navíc historicky prvním publikem brněnského projektu I Hate Polly! Dějiny se k vám už nikdy nebudou obracet zády!

pro Informacezbrna.cz exklusivně i-Kanias

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.