El Concierto: Znouzecnost už tento pátek v Uherčicích!

Levné dárky, best dárky

Agentura PEAS Production, kterou většina fanoušků muziky zná jako pořadatele zaběhlého valašskomeziříčského festivalu Hrachovka, přiváží trojkoncert do Uherčic. Už tento pátek se v místní sokolovně představí punková legenda Znouzecnost, energická world music Propaganja a rockery by měla uspokojit kapela Mr. Dynaboom.

Znouzecnost poslouchal snad každý. Většina z nás si zaskákala na Hasiče nebo klasiku Bylo nebylo. Znouzecnost patří mezi kapely, na které chodí teprve začínající návštěvníci koncertů – patnáctileté máničky, třicátníci z nostalgie a staří bigbíťáci pro kontrolu. Každopádně na uherčickém koncertu si budete moci zazpívat i aktuální desku Heavy Model aneb srdce pro Anubise, která je jak je pro Znouzi typické, plná hravých, chytlavých a zábavných textů.


Propaganja
rozjela před několika dny nový web. A na konci března se chystá do boje o posluchače s novou deskou. Už v Uherčicích uslyšíte malou ochutnávku. V Brně ho bude křít až 31. března!!!


Mr. Dynaboom
naposledy zabodovali v soutěži Česká rocková liga, kde získali druhé místo. Na konci loňského roku díky tomu dostali nové kytary a nová nástrojovka prý stojí za to. Letos se chystají zavřít do studia a blýská se prý na časy, kdy nebudou chybět na žádné letní akci. Buďte s námi o krok vepředu a užijte si El Concierto! A navíc? Jsou z Uherčicka a každý patriot je zná!

A kde se potkáme? V kulturáku, který dobře znají ti, kteří pamatují první ročníky Praděda festu nebo dnb tancovačku Kepasso beatz. Start: 20:00. Vstup: 80,- Kč.


Anna Štětinová

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.