Electro Swing Fever

Levné dárky, best dárky
 • Největší electro-swingová party v České republice a poslední akce sezony pod značkou Electro Swing Bohemia!

  Electro Swing Fever za sebou zanechává vyprodané kluby v České republice, na Slovensku i v Polsku. Brněnskou Flédu zaplnila k prasknutí už dvakrát. V pátek 25. dubna se vrátí na místo činu. Tentokrát s uznávanou rakouskou kapelou Kiss Me Yesterday.

  Electro-swingové trio Kiss Me Yesterday pochází z Vídně a má zcela unikátní zvuk. Libé tóny saxofonu se prolínají s podmanivými hlasy vokalistek a vytříbenými elektronickými beaty. Band skládá a produkuje vlastní tracky, které vynikají nápaditostí, hravostí a ponechávají dostatek místa pro improvizaci.

  Chybět nebudou ani vyhledávaní DJs z bookingu Electro Swing Bohemia – Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max W. Tito prvotřídní elegáni odehrají na Flédě špičkové electro-swingové selekce, které již mnohokrát rozhýbaly i zatvrzelé nepřátele tance. Než nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

  Ovšem skvělou hudbou to nekončí! Vaše oči potěší rychlé nohy nadaných tanečníků Grety Schaffartzik a Viktora Georgiu ve stepperské show. Vaše chuťové buňky si smlsnou na pečených i nepečených pochoutkách od Future Sailors. A nezapomeňte, jedná se o poslední electro-swingovou akci pod značkou Electro Swing Bohemia před letním pauzou.

  Předprodej

  Andrea Vojtěchovská

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.