Escape Live Music Kuřim

Levné dárky, best dárky
 • Na závěr jarní sezony je pro příznivce připraven na sobotu 4. června od 20 hodin Escape Live Music Kuřim – dvojkoncert dvojic ve venkovním prostoru zámecké zahrady: Dva (CZ) + Longital (SK).
 • Dva (CZ)

  Ona – zpěv, klarinet a basklarinet, saxofon, melodika, dechový midikontroler a jiné hračky

  On – kytara, banjo, smyčkování, kuchyňský beatbox a zpěv

  Pod názvem Dva se skrývá duo manželů Honzy a Báry Kratochvílových, kteří vytvářejí a nahrávají folklór neexistujících národů. Sami sebe totiž charakterizují jako non-exist nations folklore neboli folklór neexistujících národů a nepřímo odkazují k vlivům jako tango, kabaret, cirkus, popsongy, kuchyňský beatbox či freakfolk.

  Akusticko elektrická dvojice vykrystalizovala v roce 2005 při domácím nahrávání rozhlasové sci-fi hry Isaaca Asimova: Bezděčné vítězství. Během své existence odehráli přes 100 koncertů v ČR i mimo (Slovensko, Rusko, Francie, Rakousko, Polsko, Maďarsko).

 • Longital (SK)

  Longital jsou dva zvukoví cestovatelé: Shina (zpěv, basová kytara), Daniel Salontay (zpěv, kytara, smyčec) a virtuální elektronický spoluhráč Xi Di Nim (laptop, Lemur Jazz Mutant, organická elektronika, zvuky prostředí, loopy, sample). Atmosféra místa na křižovatce kultur a vlivů ovlivnila nadžánrový zvuk skupiny, prolínání písně a experimentu, elektroniky a akustiky. V melancholických introvertních skladbách spojují folk, jazz a world music s organickou elektronikou. Longital – to je poetická výprava do neznámých zemí…

  Cena: 100 Kč v předprodeji a pro abonenty, 150 Kč na místě.

  Předprodej v Kulturním domě a Clubu Escape Kuřim (zámek).

  V případě nepřízně počasí se koncert uskuteční v sále klubu.

  Vstupenku si jako abonenti můžete rezervovat jednoduše za cenu předprodeje na mailové adrese: club@clubescape.cz.

 • You may also like...

  1 Response

  1. Petr napsal:

   Hmm. Dva a Longital nevypadá špatně… :-)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.