Exkluzivní koncert kapely +/- na Flédě

Levné dárky, best dárky

18. ledna na Flédě vystoupí oblíbená indierock-elektropopová kapela +/-
{Plus/Minus} z USA, spolu s americkým bubnovým duem Loudest Boom Bah Yea
(USA) a „moravskou indie jedničkou“ (Day After) The Mood. Zuzana Friday Přikrylová

18. 1. 2009 FLÉDA

 • Start: 21:00 h

  +/- {Plus/Minus} (USA)

 • www.myspace.com/plusminusband
 • www.absolutelykosher.com

  Loudest Boom Bah Yea (USA)

 • http://www.myspace.com/loudestboombahyea

  The Mood (CZ)

 • http://www.myspace.com/themoodmusiccom

  Indiepop plus originalita mínus unylost rovná se +/- { Plus Minus }

  I když kapela +/- vznikla původně jako ventilace tvůrčího přetlaku kytaristy kapely Versus – Jamese Baluyuta, s kytaristou/ vokalistou Patrickem Ramosem a bubeníkem Chrisem Deanerem dnes tvoří pevné trio, které dává slovu „pop“ jiný rozměr. Je to totiž jen jedna ingredience jejich chutného drinku, do kterého dál patří peprný indierock s hravými kytarami, pro barvu a sladkou příchuť také elektronika a v živém podání vám jeden drink žízeň rozhodně neuhasí! Pro představu o jejich hudbě může pomoci informace, že si je pro turné vybrali Death Cab For Cutie. Nebo že kromě jejich Self-Titled Long-Playing debutu vydaném v roce 2003 vydali již několik alb (včetně aktuálního Xs On Your Eyes) na labelu Absolutely Kosher Records, kde dál vydávají například Xiu Xiu, Pinback nebo The Mountain Goats. Nebo nejlépe přijďte 18. 1. na Flédu!


  Dále vystoupí americké bubnové duo Loudest Boom Bah Yeah, ze kterého vám možná bude klapat čelist, pokud tedy neklesne až na podlahu. Tihle dva jsou důkazem, že když si z písniček odmyslíte vše kromě bicích, může to znít ještě mnohem lépe! Po vydání jejich květnového alba Teenbeat Sampler se nyní vydávají na turné po Evropě a kromě Ruska, Německa a Skandinávie projedou i Brnem – podle jejich slov se neostýchejte jim přijít říct „hi“ nebo „Guten Tag“ nebo „Здравствуйте“, anebo je naučit, jak se zdraví na Moravě!

  The Mood nám dokážou, že Babice se nepyšní jenom kečupem. Za již sedm let existence vydali s nejrůznějšími podporami už čtyři alba na vlastní náklady Have A Nice Day crew, poslední a aktuální kousek Makes Us Wonder tedy s pomocí Can-Tattoo a Absent Hour records. Jak zní? Kromě ustáleného indierockového stylu trochu jako jejich punkové začátky, trochu snivo-post-rockově, ovšem velmi uceleně a vyzrále. Podle Day Afteru zůstávají moravskou indie jedničkou!

  Předprodeje:

  Fléda, Indies, Wolf Music, Dům Pánů z Lipé, Brněnské kulturní centrum

  Klub Fléda, Štefánikova 24, Brno, Česká republika

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.