Fléda chystá seriál koncertů Freaky Mondays: vstupné dobrovolné

Levné dárky, best dárky
 • S novou sezonou se v brněnském klubu Fléda objeví i nový koncertní seriál s názvem Freaky Mondays. Seriál je zajímavý z hlediska nového způsobu financování. Vstup na koncerty je volný a návštěvníci budou mít možnost finančně ohodnotit kapely libovolnou částkou podle toho, jak je zaujmou. První díl seriálu odstartují 13. října kapely Torri Watchward a Papyllon.
 • Freaky Mondays Concerts: Torri Watchward a Papyllon
 • Fléda club, Brno
 • 13. října 2015
 • Vstupné dobrovolné

  Seriál Freaky Monday je organizován jako maturitní projekt studentky Střední školy uměleckomanažerské v Brně ve spolupráci s Level B production na Flédě.

  „Do konce roku čekají návštěvníky tři koncerty, které představí celkem šest zajímavých kapel, např. Papyllon, Munroe nebo Nano. Koncerty jsou částečně financovány sponzory a částečně dobrovolně od návštěvníků. V rámci maturitního projektu chci zjistit, kolik jsou lidé vlastně ochotni utratit za živou hudbu. Rozhodla jsem se tedy vydat podobnou cestou, jako např. Radiohead při vydání alba In Rainbows,“ představuje svůj projekt pořadatelka Kristýna Dzapková.

  V říjnu vystoupí Torri Watchward a Papyllon. Torri Watchward je brněnská kapela propojující hned několik hudebních stylů. Kombinují prvky elektroniky, dnb, rnb a jazzu a jejich koncert je jednoznačně zážitek. Prešovská kapela Papyllon se světovým zvukem hrající indie grunge, patří k nejzajímavějším objevům slovenské scény. Kluci momentálně pracují na novém EP a chystají i turné po České republice.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.