Fléda je jedinou zastávkou divokých The Computers v ČR

Levné dárky, best dárky
 • Divoká smršť britských The Computers dorazí na prkna brněnské Flédy 11. listopadu ve 20 hodin. Kapela má za sebou turné, na kterém předskakovala The Subways, a odehrála i velké festivaly. Na Flédě rozbalí svůj retro-rock’n’rollový zážitek pod koncertní značkou Enfilade. Za předskokany si vybrali Dead Pope’s Company.

  The Computers platí za divočáky. V Brně už vystoupili jednou v klubu Melodka, kde nabídli divokou show. Zpěvák se zavěsil za dřevěnou konstrukci u stropu klubu, kterou zlomil, publikum bylo v transu a teplota v klubu dosahovala bodu varu. Computers od té doby vyspěli – mají dospělejší zvuk, stylovější kostýmy, ale ze své energie nic neztratili – stále platí za kapelu, která dokáže namíchat blues, punk a hardcore v jedinečné výbušné směsi. Kapela zastává názor „Music is Dead“, protože většina muzikantů sedí za počítačem, místo u svých nástrojů. Své desky tak The Computers natáčí bez jakýchkoliv moderních vymožeností.

  Předskokanem budou Dead Pope’s Company. Ti představí nový materiál i nový singl. Punk mají v srdci a rock’n’roll předvádějí v ryzí podobě. Máte rádi The Hives? Hledáte něco mezi The Pink Spiders a Tokyo Sex Destruction? Dead Pope’s Company jsou syroví a plní energie.

  Vintage zvuk i look to je listopadové Enfilade.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.