Fléda žije dál

Levné dárky, best dárky
 • Zítra (středa 20. 6. 2012) proběhne v klubu Fléda děkovný večer, na kterém vystoupí domácí kapely My Dead Cat, Vees a Narcotic Fields. Rádi bychom, aby přišli všichni, co za námi stáli, a my jim tak mohli osobně poděkovat…
 • Dnes byla Zastupitelstvem města Brna schválena novelizace vyhlášky regulující hluk po 22. hodině na území města Brna. Na doporučení Rady města Brna ze dne 6. 6. byla z této vyhlášky vyjmuta ulice Štefánikova včetně čísla popisného 24, na kterém se nachází klub Fléda. Po dvou měsících tvrdých jednání je tak fakticky zažehnáno likvidační omezení činnosti klubu Fléda, který může dál pracovat na své dramaturgii.

  Vzhledem k této skutečnosti jsme k dnešnímu dni také ukončili petiční akci, za kterou se postavilo 18 700 občanů nejen z Brna, ale z celé České republiky. Obrovské vlny podpory z řad široké i umělecké veřejnosti si velmi vážíme a zároveň nás zavazuje do další činnosti a existence klubu Fléda.

  V současné době probíhají intenzivní jednání s představiteli městské části a vrcholnými představiteli města Brna o tom, jakým způsobem je schůdné realizovat poslední a nejdůležitější fázi odhlučnění Flédy.

  Jelikož Fléda svou činností daleko přesahuje hranice města Brna, budeme se v nejbližších dnech a týdnech snažit i o jednání se zástupci Jihomoravského kraje. Paralelně také hledáme investora ze soukromého sektoru. O stavu jednání vás budeme průběžně informovat.

  Dnešní hlasování Zastupitelstva chápeme jako projev uznání Flédy jako výjimečného kulturního stánku města Brna a jeho občanů a uvědomujeme si, že musíme vyvinout maximální úsilí, které povede k bezproblémovému soužití Flédy se svým okolím.

  Díky vám Fléda žije, děkujeme!

  Andrea Vojtěchovská

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.