Fléda zve na veřejnou ukázku nového zvuku

Levné dárky, best dárky
 • Ve čtvrtek 9. 10. mohou fanoušci Flédy okusit zadarmo čistotu nového zvukového systému. V klubu se představí dvě dravé a zajímavé kapely – No Distance Paradise a Vees. Právě ony vystoupí v hlavním sále Flédy. Klub bude pro návštěvníky otevřen od 20:00.

  Fléda pořídila nový zvuk od d&b audiotechnik na začátku letošní sezóny. Nový zvukový aparát Flédu zařadil mezi českou klubovou špičku a zároveň pomohl s problémy s hlukem, který klub v minulosti měl.

  „Chtěli bychom všechny pozvat na Vees a No Distance Paradise. Vstupné je zdarma a my chceme představit nový zvukový systém Flédy co nejširšímu publiku. Aparát od d&b audiotechnik je moderní konstrukce a umožňuje hrát více „směrově“. Aparát dosahuje stejné čistoty a konkrétnosti zvuku i přes nižší hlasitost,“ představil program večera dramaturg klubu Ondřej Bača.

  Vees jsou mladá indie/rock'n'rollová tříčlenná kapela. Jejich zapálení, přístup a muzikantská zručnost přináší úspěch a tato kapela roste každým dnem – prostě kapela, která se musí zažít naživo. Vees nejsou kopírka, ale současná autentická divoká kytarovka, která v ČR nemá obdobu ani konkurenci.

  No Distance Paradise jsou strhující energií, která předskakovala mimo jiné i Sunshine. Jejich debutová deska Challenge Gravity, vznikla za podpory ostříleného producenta Dušana Neuwertha. I díky nové desce se No Distance Paradise představili po boku Charlie Straight, Lake Malawi, britských hvězd The 1975 nebo na festivalu Rock for People.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.