Houseový DJ Samir Maslo již tento pátek v klubu Perpetuum!

Levné dárky, best dárky
 • Po více než 20letém působení na světové houseové scéně poprvé v České republice vystoupí německý rodák s balkánskými kořeny žijící momentálně v nedaleké Vídni, Samir Maslo. Skalním příznivcům house music tohoto 42letého matadora světové houseové scény netřeba představovat, jeho poslední hity „All My Love“, „I Like 2 Party“ nebo „Ain“t No Stopping Us Now“ v letošním roce atakovaly hitparády a otřásaly tanečními parkety v klubech po celé zeměkouli.
 • Datum: pátek 15. 11. 2013
 • Start: 21:00
 • DJs: Samir Maslo (AT), Andrea Fiorino, Mzee

  Pro všechny ostatní ale krátký výčet jeho úspěchů: Samir Maslo během své dosavadní dlouhé kariéry pracoval s takovými interprety, jakými jsou Milk & Sugar, Hardsoul, Ron Carroll, Keith Thompson nebo Cunnie Williams, jeho skladby či remixy spatřily světlo světa pod hlavičkami vydavatelství Defected, Soulfuric, Purple Music, Peppermint Jam a desítek dalších. Jako DJ také vystoupil v mnoha světových metropolích, jmenujme například Londýn, Moskvu, Berlín, Amsterdam či Barcelonu, a samozřejmě také na Ibize.

  Událost, kterou by si rozhodně neměl nechat ujít žádný z fanoušků house music, už v pátek 15. listopadu v klubu Perpetuum v Brně!

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.