In Progress se stěhuje na Flédu

Levné dárky, best dárky

V klubovém portfóliu Flédy bychom rádi přivítali jeden z nejrozjetějších večírků současného Brna, akci, která dlouhou dobu plnila klub Mersey a nyní svůj patent na náladu a elektrobreakz hodlá aplikovat i u nas!
Welcome on board!

Tomáš Ondráček

In Progress

28.2. se můžeme těšit na jednoho ze zásadních italských propagátorů všeho nového co se dělo a děje na poli taneční hudby, je jím Andrea Lai..

Ten se již od r. 1994 po uzavření své heavy metalové minulosti plně věnuje elektronické hudbě. Publikuje pro italské hudební magazíny, pracuje pro společnosti jako MTV, EMI nebo Sony music. Po těchto zkušenostech se setkává ve studiu upadajícího římského radia s Ricardem Petittim a k záchraně vysílání společně startují klubovou noc a posléze i stejnojmenný klub Aghata.

Ten díky nabídce nových zvuků navštěvuje běhěm let desítky tisíc lidí. Atmosféra uvnitř Agathy je odpočatá i plná energie, mezinárodní ale bez povinného následování trendů. Andrea Lai a Ricardo Petitti se stávají mezníkem italské kulturní klubové scény, dostávají pozvání od Gobierno z Ciudad z Buenos Aires spolu s bubeníky z Buena Vista Social Club do argentinského hlavního města. Hrají v Londýně, Berlíně, ve Španělsku, od Hiltonu v Římě až po rave party na italském „venkově“ v Marche. Agatha proslavuje i nové anglo-asijské rytmy Heartribe, Asian Dub Foundation až po Talvin Singh. Dobře odhaduje i význam nové německé školy Rainera Trubyho, Kruder&Dorfmeistera.. Sází na 2 step od Artful Doder, drum“n“bass od Goldieho a mnoho a mnoho dálších.

Dnes je Andrea moderátorem radia ibreaks, vydává pod hlavičkou Mantra breaks a TCR („No Less“ with Rennie Pilgrem), hudební škatulka, které se podle něj věnuje je Freestyle, takže můžeme očekávat krásně energický set napříč styly house, electrobreaks, nu-rave a dubstep. Na jeho hudebních nocích pak můžete stále zastihnout aktuální jména, tentokrát to ovšem jsou jména jako N-type, Rusko, Crookers nebo Steve Aoki.

Tradiční support mu obstarají Manack, Fleshback, Siesta, Cuffia.

In Progress
28. února, Fléda club, Brno

Andrea Lai (It), Manack, Fleshback, Siesta, Cuffia

Vstup: do 22:00 zdarma, po 22:00 99,- czk

You may also like...

1 Response

  1. roman pokrokov napsal:

    znam rozjetejsi, ujetejsi, stylovejsi a DIY….proste origos…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.