Info weekend Perpetuum

Levné dárky, best dárky

 • BALANCE
  PÁTEK 1. 8. 2008
  /Progressive, Electro, Nu Wave House/

  DJs: Javas, Ender, DJane Kriss-Tee

  Přijďte s námi v pátek 1.8. opět přivítat Balance – rezidentní noc DJe Endera. Hudba by se měla pohybovat na hranici jemného electra, tanečního progressivu a na své si přijdou i vyznavači house či breakbeatu. Zkrátka a dobře Balance párty nemá být monotónním představením jednoho tanečního směru a jejím úkolem je přinášet čerstvý pohled do světa clubbingu a jeho rozmanitých zákoutí.

 • ELECTROTERAPÍA
  SOBOTA 2. 8. 2008
  /Techno, Electro, House/

  DJs: Beewiz, UPgreat, Wire, Peter Pea, special guest DJ

  Nemocní trpící nedostatkem rytmu mají opět šanci žít plnohodnotným životem. Poznatky z předešlých terapií jasně ukázaly směr léčebných procedur v budoucnosti. Electroterapía se opírá o současný vědecký výzkum a přináší inovované postupy léčby.
  Třetí část terapeutického balíčku je již sestavena na základě nejmodernějších technologií: Po důkladném rozmasírování v electro house rytmu je třeba aplikovat důraznou hloubkouvou léčbu pomocí techno technik, v poslední fázi je vhodné přidat vnitřní vymývání lihem. Při aplikaci procedur je nutno postupovat mírným tempem, aby nedošlo k zahlcení klientů pozitivnem či tzv. „přetancování“. Důraz je kladen především na formu přednesu. Heslo současné terapie zní: „Od Deadmou5e po Olgu a Jozefa“ a tomu je uzpůsoben také výběr operatérů.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.