Insania křtí na Flédě album Zapal dům poraž strom

Levné dárky, best dárky
 • Osmé studiové album Insania pokřtí 22. 11. na Flédě. Deska se jmenuje Zapal dům poraž strom a vyšla pod labelem XProduction/Redblack. Sound kapely opět útočí moderním metalem se silnou složkou elektroniky.
 • Insania : křest desky Zapal dům poraž strom || Tisíc let od ráje
 • 22. listopadu 2013 ve 20:00 hodin

  Hudebně skupina navazuje na předchozí alba Rock’n’Freud a Kult hyeny, texty znovu přetékají jedem a sarkasmem, ale jako vždy dominuje nadhled (Ježíš vás miluje, ale my vás milujem taky!).

  „Booklet bude tentokrát nositelem malé technologické revoluce,“ uvedl k chystané desce zakladatel kapely Poly. „V grafice CD/LP bude zakódovaná „skrytá grafika“, která se bude zobrazovat pomocí aplikace pro chytrý telefon. Tu si bude možné zdarma stáhnout z webu. Jedná se o unikátní aplikaci, která bude poprvé použita právě v bookletu tohoto alba. Na její bázi zároveň vzniká interaktivní hra/adventura o podsvětí, vycházející z našich textů,“ dodal.

  Na Flédě kapelu Insania doprovodí Tisíc let od ráje.

  Za dobu víc než čtvrtstoletí existence získala tato svébytná formace řadu ocenění včetně Ceny Anděl za album Rock´n´Freud (X Production, 008), oblibě se těší také v anketě rockových publicistů Břitva, kde vstoupila zároveň i do Galerie legend.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.