Jan Steinsdörfer Quintet na Staré Pekárně

Levné dárky, best dárky
 • Na koncert české skupiny Jan Steinsdörfer Quintet (groove jazz & fusion) v úterý 21. září 2010 ve 20 hodin ve Staré Pekárně lze získat přes mail slevu 50 Kč !!!

  Jan Steinsdörfer – piano, Luboš Víšek – tenor saxofon, Tomáš Fuchs – kytara, Miloš Klápště – baskytara, Oliver Lipenský – bicí

  Jan Steinsdörfer (1990) hraje na piano od dětství. V roce 2005 absolvoval na ZUŠ v Karlových Varech. Nyní studuje skladbu na Konzervatoři J. Ježka u prof. K. Růžičky. 2006 se zúčastnil turné s Orchestrem V. Hybše a v roce 2007 odehrál koncertní tour s E. Urbanovou. Spolupracuje s kytaristou Michalem Pavlíčkem (filmy Na půdě, Divnovlásky), skladatelem Varhanem Orchestrovičem Bauerem, kapelou Sixin a zpěvačkami E. Ptáčkovou, A. Bauerovou a J. Korbelovou. Ovlivnil jej Herbie Hancock, Michel Petrucciani, Gonzalo Rubalcaba a Marcus Miller.

  Na koncert 21. září nabízíme vstup za 80 Kč místo 130 Kč, což je cena na místě. Podmínkou je pouze zaslat na mailovou adresu sveda.art@seznam.cz své jméno a příjmení + svou osobní mailovou adresu. Váš mail bude následně zařazen na náš mailing & slevový list (pokud tam již není…). Slevu lze poté uplatnit v den koncertu přímo u vchodu do klubu po 19.30 hodině (Štefánikova 8, Brno).

  Jiří Švéda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.