Jazzmani nejvyšší kategorie vzpomenou pod rouškou Vánoc na Maxe Wittmanna

Levné dárky, best dárky
 • Vysoká koncentrace legendárních jazzových hráčů a zpěváků uctí památku hudebníka, skladatele, dramaturga, dirigenta a hlavně rozhlasového moderátora, Maxe Wittmanna. Vánoční koncert se uskuteční v pondělí 19. prosince 2011 ve 20:30 hod v Metro Music Baru (Poštovská 6, Brno). Návštěvníci se mohou těšit na taková jména, kterými jsou Milan Kašuba, Peter Lipa nebo například Milan Markovič.

  Osobnost Maxe Wittmanna se stala legendární autoritou zejména v oblasti jazzové i populární hudby. Proto bude blížící se vánoční koncert věnovaný právě památce tohoto oblíbeného publicisty. Jazzový ansámbl pro tuto výjimečnou událost vytvoří jazz-kytarový guru brněnské scény Milan Kašuba (elektrická kytara), Vladislav Bláha (kytara), který byl Londýnským časopisem Music Opinion označen za jednoho z nejlepších českých kytaristů vůbec, dále uznávaný brněnský saxofonista Radek Zapadlo (saxofon), jedinečný nadnárodní hudebník Vincenc Kummer (kontrabas) a vyhledávaný bubeník Vítězslav Vavrda (bicí). Pěvecká sekce bude zastoupena multigeneračně. Především to bude přední slovenský zpěvák Peter Lipa. Mikrofon si bude předávat se swingařem Janem Smigmatorem. Celým večerem bude provázet a interpretačně se angažovat Milan Markovič, dobře známý a oblíbený slovenský humorista a herec.

  Vstupenky jsou již v předprodeji Indies, Poštovská 2, TIC, Radnická 2 a Student Agency v Domě Pánů z Lipé na Náměstí Svobody. Prostory v Metro Music Baru budou pro tento večer v kabaretním provedení, místa budou jak na stání tak na sezení.

  Lucie Karafiátová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.