Jazzové večery v Zemanově kavárně

Levné dárky, best dárky

Vážené dámy a pánové,

Přijměte pozvání na první ze série jazzových koncertů „Jazz v Zemance“, který se uskuteční ve čtvrtek 19. ledna od 19:00 hod. Pořádající agentura 24-7promotion ve spolupráci se společností Tradewind a Zemanovou kavárnou zakládá novou tradici jazzových večerů, harmonicky korespondujících s reprezentativním prostředím Zemanovy kavárny. Špičkové jazzmany bude kavárna vítat pravidelně každý třetí čtvrtek v měsíci. Hned úvodní vystoupení představí slovenskou královnu scatu Miriam Bayle se skvělou kapelou složenou z brilantních pražských instrumentalistů.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemně swingující zážitek.Zlatá éra předválečného brněnského funkcionalismu se ideálně překrývá s fertilním obdobím swingu. Je proto přirozené, že Zemanova kavárna na své půdě vítá jazzové umělce nejvyšší kvality. Každý třetí čtvrtek v měsíci se představí špičkový jazzový soubor z domova či zahraničí. Hned úvodní večer 19. ledna je vyhrazen pro osobnost mezi domácí swingující elitou mimořádně vyčnívající, zpěvačku Miriam Bayle. Nové tradici jazzových čtvrtků v Zemanově kavárně tak nepochybně přísluší punc výběrové jakosti. Těšme se tedy nejen na třetí lednový čtvrtek, ale i celou následující sérii jazzových zážitků.

Miriam Bayle je slovenská jazzová zpěvačka momentálně působící v Praze, jež vystupuje už od svých patnácti let. Zpívala v jazzových klubech na Slovensku i v Čechách a na řadě nejrůznějších festivalů. O její univerzalitě svědčí i dvouletá zkušenost z norské rockové kapely a spoluautorství na scénické hudbě. Jádrem jejího repertoáru jsou jazzové standardy (swing, latin, ballads), které obohacuje scatovými improvizacemi.

www.24-7promotion.cz/zemanka

© 2006 24-7 promotion, s. r. o.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.