Kapela Pitch Bender zahraje v úterý v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Na koncert Pitch Bender (vocal soul jazz) na Staré Pekárně v úterý 28. září 2010 máte možnost získat přes mail slevu 50 Kč!Pitch Bender (CZ/SK), vocal funk & soul jazz

  Sisa Fehérová (SK) – zpěv, Iva Korgerová – piano, Zbyněk Polívka – tenor saxofon, Dan Hasalík – kytara, Václav Šebek – baskytara, Petr Nohavica – bicí. Pitch Bender je pětičlenná kapela, která je jakousi československou směskou s rozsahem od Košic (zpěv) až po Ústí nad Labem (baskytara).
  Kapela hraje jazzové, soulové a funkové standardy ve vlastní úpravě a také své skladby.
  Výraznou osobností je zpěvačka Sisa Fehérová s velmi specifickým hlasem plným grooveu a feelingu.
  Na piano hraje Iva Korgerová, která má již zkušenosti s kapelami Café la Maňana a také s big bandovým hraním.
  Obě dámy nyní studují „Ježkárnu“, kapela má za sebou finále Junior Jazzu, debutové CD a je zrovna na rozsáhlém turné k jeho propagaci.

  Na koncert v úterý 28. září nabízíme vstup za 80 Kč místo 130 Kč, což je cena na místě. Podmínkou je pouze zaslat na mailovou adresu sveda.art@seznam.cz své jméno a příjmení + svou osobní mailovou adresu. Váš mail bude následně zařazen na náš mailing & slevový list (pokud tam již není…). Nejlepší je přímo odpovědět na náš mail a my tak víme, že v našem mailing listu již jste. Slevu lze poté uplatnit v den koncertu přímo u vchodu do klubu po 19.30 hodině.

  Těšíme se na vás!

  Jiří Švéda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.