Katarzia – talentovaná slovenská zpěvačka vystoupí na Flédě

Levné dárky, best dárky
 • Katarzia se řadí mezi největší objevy slovenské scény poslední doby. Ostatně její album Generacia Y vydané u znamého labelu Slnko Records patří podle kritiků k tomu nejlepšímu, co se na slovenské hudební scéně v poslední době objevilo. Tvorbu, kterou sama zpěvačka charakterizuje jako “slovenský girl folk rap”, představí i s kapelou Brnu 31. července v klubu Fléda.

  Katarzia má za sebou vyprodaný koncert v pražském klubu Jazz Dock a zhlédli jsme i její emotivní vystoupení na festivalu Pohoda. Pro mladou okouzlující zpěvačku je typická intimní atmosféra a síla textů,“ představuje koncert jeden z dramaturgů Adam Pitrocha.

  Slovenská písničkářka své skladby popisuje jako hledání vnitřní svobody mladé ženy a zabývá se otázkou Jak žít? Katarzia ovládá hru na příčnou flétnu, kytaru i housle a hudba je pro ni vyjadřovacím prostředkem vnitřních pocitů, nálad i soubojů.

  „Album je překvapivě vyzrálým autorským dílem mladé písničkářky. Vtáhne vás do Generace Y. Je ještě studentkou a už je hotovou zpěvačkou se zajímavou barvou hlasu i s vlastním výrazem. Sama si tvoří hudbu i texty, většinou na pódiu kromě ní nikdo není. Pouze ona s kytarou, téměř pokaždé s jinou pestrobarevnou image.

  Jinak řečeno, Katarína Kubošiová vystupujíci pod jménem Katarzia je na naší scéně zjevem, který se nedá přeslechnout ani přehlédnout.“

  Oliver Rehák, SME

  Adam Pitrocha

  Cena: 200 CZK, exkluzivní předprodej na Fléda Bárečku

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.