Koncert dvou největších brněnských rockových legend

Levné dárky, best dárky

Agentura GREGORY MANAGEMENT a RÁDIO HEY připravily na měsíc prosinec vynikající koncertní zážitek pro příznivce rockové muziky všech generací:
První společný koncert v historii dvou největších brněnských rockových legend – někdejších rivalů – skupin PROGRES a FUTURUM.Skupina PROGRES( Dříve Progres Organization pak Barnodaj pak Progres 2) proslavená svými vynikajícími alby ze sedmdesátých let ale především rockovou operou „Dialog s vesmírem“, funguje s přestávkami ve složení Zdeněk Kluka, Pavel Váně, Pavel Pelc a Borek Nedorost
prakticky stále a s úspěchem vystupuje na mnoha festivalech i samostatných koncertech.

Skupina FUTURUM, která se v osmdesátých letech nesmazatelně zapsala do historie české rockové scény dvěma alby inspirovanými progresívními směry rocku té doby, byla reinkarnována letos v původní sestavě Roman Dragoun, Emil Kopřiva, Miloš Morávek a Jan Seidl.
Její alba „Ostrov Země“ a „Jedinečná šance“vyšla v reedici na CD a kapela odehrála zatím dva beznadějně vyprodané koncerty v Brně.

Protože dva z muzikantů – Roman Dragoun a Miloš Morávek – působili v obou legendách, bude kořením večera „promíchání “ obou formací, které slibuje dlouho nevídané a neslýchané!

Jako předkapela vystoupí nová brněnská formace ULTRAZVUK složená z o generaci mladších ale už dosti zkušených muzikantů.

Vánoční charitativní koncert rádia Hey proběhne ve středu 21.12.2005 v K.C.Semilasso a 50,- Kč z každé prodané vstupenky poputuje na konto dětské onkologie v Brně.Vybranou částku si osobně převezme na podiu ředitel FN u sv.Anny Mudr. Michal Pohanka, momentálně náměstek ministra zdravotnictví.

Vstupenky jsou k dispozici ve všech obvyklých i neobvyklých předprodejích za 190,- Kč, na místě budou v prodeji za 250,- Kč.

Pavel Řehoř – www.gregorymanagement.cz – www.progres2.org – www.futurum-brno.com – www.radioheybrno.cz

Foto: nahoře Progres 1978 / dole Futurum 1983

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.