Koncert měsíce: Chris Kazarian (USA)

Levné dárky, best dárky
 • Koncertem měsíce na Staré Pekárně bude vystoupení Chrise Kazariana – funk&soul Project (USA/CZ) – v úterý 27. 1. ve 20 hodin.
 • Chris Kazarian (USA) – zpěv a kytara, Petr Kalfus – saxofon, Marek Novotný – piano, Petr Dvorský – baskytara, Martin Kopřiva – bicí

  Chris Kazarian je mladý energický hudebník (především zpěvák, občas i kytarista) v počátcích své velmi slibné kariéry, jež nyní může už jen a jen stoupat. Pochází z Worcestereru (Massachusetts, USA), kde hrál na kytaru a zpíval s mnoha renomovanými místními kapelami různých stylů (jazz/funk/rock/soul). Před čtyřmi lety byl Chris přijat na prestižní Berklee College of Music v Bostonu, kterou na konci roku 2014 ukončil v oboru aranžování a kompozice. Často vystupuje v jazzových klubech jak přímo v Bostonu, tak po celém Massachusetts. Chris je výborným skladatelem, kytaristou a především fantastickým zpěvákem, jehož hlas lze bez jakéhokoliv přehánění přirovnat ke světoznáménu Kurtu Ellingovi. Jeho vystoupení jsou proslulá svým pozitivním, uhrančivě elektrizujícím nábojem, zábavnou divokostí a osvobozující praštěností.

  Vstupné: 120 Kč předprodeje / 150 Kč na místě a 110 Kč při rezervaci přes mail sveda.art@seznam.cz do 26. ledna včetně, nejvýhodnější je však koupit rovnou permanentku JAZZ JARO 2015!
  Během večera prodej permanentky JAZZ JARO 2015 za akční cenu 490 Kč, ušetříte 100 Kč.

  Jiří Švéda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.