Koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Osvědčený interpret stylové jazzové show Ondřej Havelka a jeho Melody Makers uvedou již tuto neděli 1. května v brněnském Semilasse program Písně krásné až nesněšení sestavený převážně z českých písní, jež jsou vskutku mimořádně krásné v upřímném i ironickém slova smyslu: Kombiné něžné, Hrály dudy, Život je krásný… Některé z nich posluchači znají například z filmu Saturnin.

  Ondřej Havelka k programu říká: „…Krásnými až k nesnešení mohou být chápany dvě kategorie písní: ty, které jsou po všech stránkách dokonalé – hudebním nápadem, brilantním aranžmá a navíc tím, že byly nahrány našimi americkými předchůdci, jejichž hráčské výkony jsou nedostižné, a tudíž nám poslech těchto skladeb způsobuje nesnesitelnou radost a neovladatelnou euforii. Naopak takovými písněmi mohou být i ty, jejichž naivní přiblblost je tak naléhavá, až odzbrojující, takže člověk podlehne jejich kouzlu, i když se jeho rozum vzpěčuje. Oscilací mezi těmito kategoriemi bude naplněn náš nový program. Všechny kusy však hrajeme s láskou, takže bude pouze na posluchačích, do které z kategorií jednotlivé písně ve svém srdci uloží. Ach, to bude krásné…“

  Pro velký zájem vystoupí Ondřej Havelka první květnovou neděli hned na dvou koncertech. První začne již v 16:00 hodin, druhý pak tradičně ve 20:00 hodin. Poslední vstupenky jsou k dostání v obvyklých brněnských předprodejích.

  Předprodej vstupenek :

  BKC, Běhounská 17 / Indies – Poštovská 2 / KC Semilasso, Palackého 126 / Dům pánů z Lipé / CK Špuntík, Kounicova 22

  Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

  Písně krásné až k nesnešení

  neděle 1. května 2011 v 16.00 a 20:00 hodin

  Brno, Semilasso

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.