Koncert skupin Groovey a Svítání

Levné dárky, best dárky

Dne 17.6. 2006 proběhne od 19:00 na nádvoří Místodržitelského paláce na Moravském náměstí v Brně koncert brněnských hudebních skupin Groovey (Simon and Garfunkel revival) a Svítání (Original Czech Music). Kapela Groovey – Adam Kubát a Pavel Křivák je akustické duo, inspirované nejen Simonem a Garfunkelem. V repertoáru mají jak písně této slavné dvojice, tak svou vlastní tvorbu. Na nádvoří zahrají i s doprovodnou kapelou.
Kapela Svítání má za sebou 9 let existence, dvě alba – Ve dne v noci a Quo vadis Angelina?, mnoho úspěšných koncertů a ocenění z festivalů. Na nádvoří zahrají akustický koncert v sestavě: Jiří Fadrný, Klára Jelínková, Zdeněk Lichtneger a Terezie Fadrná.
Koncert je součástí doprovodného programu k humanitární akci KAPKA, kterou letos již poosmé pořádá Junák-svaz skautů a skautek ČR a Nadace pro transplantace kostní dřeně.
KAPKA probíhá o víkendu 16-18.června 2006 na benzínových stanicích v ČR, kde dobrovolníci z řad starších skautů a skautek umývají okna projíždějících automobilů a příjmají za to příspěvky do zapečetěných kasiček. Veškeré finanční prostředky, které se podaří vybrat, putují na konto Nadace pro transplantace kostní dřeně, která se zabývá rozšiřováním registru dobrovolných dárců kostní dřeně.
Koncert probíhá ve spolupráci s Moravskou galerií.

Jakékoli další informace Vám ráda podá Barbora Mrázková, garant koncertu a členka koordinačního týmu KAPKY 2006 v Brně: barule@seznam.cz
Informace o KAPCE lze najít na www.skaut.cz/kapka/web, informace o Nadaci pro transplantace kostní dřeně na www.transplantace.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.