Křest nového CD Zlatky Bartoškové

Levné dárky, best dárky
 • Ve středu 12. března v 19 hodin v Galerii 13 proběhne křest nového CD Dáma s cigaretou osobité šansoniérky Zlatky Bartoškové. Uslyšíte písně známé i autorské, básně Karla Voříška, zajímavé vyprávění, příběhy… Ke klavíru usedne Jiří Toufar.

  Hudebně – poetický večer podtrhne vynikající chuť lahodných vín z pálavského Vinařství Ilias, které osobně nabídne majitel Georgios Ilias. Dalšími hosty Zlatky Bartoškové a Karla Voříška budou Jiří Jahelka, tvůrce dekorativních ocelových masek, erotických šperků a autoplastik, a Libuše Sladká Kvašná, jazzová zpěvačka (progresivní jazzová kapela Vankúšik), herečka (Divadlo Klauniky) a modelka. A možná přijde i …

  Temperamentní zpěvačka původem z Olomouce vystudovala obor zpěv na Lidové konzervatoři u profesorky Mlejkové. Poté, co se zúčastnila několika celonárodních pěveckých soutěží (Intertalent, Zlatá loutna nebo Děčínská kotva), začala se zpívání věnovat profesionálně. Slyšet jste jí mohli třeba jako členku orchestru Ladislava Bareše, orchestru Václava Zahradníka, orchestru Jiřího Pecháčka, skupiny KTO, Ostravského rozhlasového orchestru nebo AUS-VN Rudolfa Koudelky.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.