Legenda rocku v Sono Centru

Levné dárky, best dárky
 • Rocková skupina Manfred Mann's Earth Band klávesisty Manfreda Manna přijíždí do Brna. V neděli 11. 5. od 19 hodin se odehraje v hudebním klubu Sono Centrum koncert, který je určen všem milovníkům rockové klasiky. Skvěle sehraný ansámbl vynikajících muzikantů potěší každého, kdo má rád propojení klasického rocku, jazzu s notnou dávkou popu.

  V rámci startovací série koncertů v Sono Centru prověří připravenost klubu kapela, která sbírá své fanoušky už od roku 1971. V tomto roce vznikl Manfred Mann’s Earth Band a kapela byla označována za průkopníky syntezátorů v rocku. Počáteční etapu svého hudebního života začal leader kapely Manfred Mann už v roce 1961 a v roce 1964 se jeho coverze skladby „Do Wah Diddy Diddy“ stala č.1 jak v UK, tak v USA. V roce 1965 koncertoval Manfred Mann i u nás na Jazzových dnech a na začátku sedmdesátých let založil kapelu, se kterou koncertuje dodnes. Ze zakládající sestavy se v Brně představí kromě Manfred Manna, také Mick Rogers.

 • Záznam skladby Davy´s on the road again z legendárního koncertu v roce 1983 v Budapešti.
 • Krátký film Breaking Night ve kterém zní skladba Blinded by the Light (Bruce Springsteen) ve verzi Manfred Mann´s Erath band (roce 1976 n.1 v USA a Kanadě, n.6 v UK)

  Nenechte si ujít legendu rockové světové scény, která i nenápadné převzaté skladby vždy přetvářela v originální superskladby.

  Předprodej v síti Ticketportal.

  Přemysl Štěpánek

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.