Lesní zvěř obsadí Podobrazy

Levné dárky, best dárky
 • Brněnská kapela Lesní zvěř, která v březnu vyjela na své první zaoceánské a velmi úspěšné turné do Mexika, zahraje po delší době v Brně, a to ve středu 15. 6. na nádvoří v Podobrazech.

  Pokud bude kapele přát počasí, můžou se posluchači těšit na netradiční koncertní řešení v prostoru, který každoročně ožívá hudbou nejrůznějších žánrů. „Nádvoří v Moravské galerii je krásné a když bude pěkné počasí, tak by jsme chtěli postavit malé pódium u prostřed a reproduktory nasměrovat do čtyř stran. Vytvořit tak jakési zvukové pseudokvadro a zároveň vytvořit komornější atmosféru tím, že pódium bude nízké a publikum blíž v jákémsi prstenci okolo pódia,“ vysvětluje kapelník Jiří Hradil. Zpěvák Miloš Rejsek k tomu dodává: „Myslíme i na projekci, která se bude promítat na stěny paláce. Z koncertu chceme pořídit audiovizuální záznam. Tedy když bude pěkné počasí.“

  Lesní zvěř, která se svým pojetím nu jazzu za posledních pár let objela koncertní pódia v Polsku, Litvě, Srbsku, Německu či Maďarsku, si v březnu odskočila do Mexika, kde odehrála několik koncertů na festivalech a v klubech. Kapela tam sklidila velké ovace a doufá, že se do této exotické země ještě podívá.

  Předprodej vstupenek na koncert 15. 6. v Podobrazech za 110 Kč, na místě pak za 130 Kč. Začátek koncertu je ve 20 h.

  Hanka Vojtěchová

  Foto: Hanka Vojtěchová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.