Michal Balla Sax Quartet – energetická bomba ze Slovenska!

Levné dárky, best dárky
 • Ve čtvrtek 18. 10. ve 20 hodin vystoupí Michal Balla Quartet ze Slovenska v hudební kavárně Stará Pekárny.

  Michal Balla Sax Quartet byl založen v roce 2010 a prezentuje se jak standardy, tak skladbami Michala Bally.

  Michal Balla – tenor saxofon, Luboš Brtnán – kytara, Lukáš „Olage“ Oláh – baskytara, Jakub Hittrich – bicí

 • Michal Balla: v roce 1986-1994 člen skupiny Tralala Band zaměřené na fusion music. V letech 2003-2006 absolvoval soukromé hodiny na Swiss Jazz School v Bernu u saxofonisty Samuela Zingga. Dalšími lektory byli Bernhard Wiesinger /AT/ a Andy Middleton /USA/. V roce 2007 mu byla udělena cena za hudební výkon na sotěži Nové tváre Slovenského jazzu. Je absolventem Akadémie umení v Banskej Bystrici v hře na saxofon u prof. A. Stepanova. V roce 2011 úspěšně vystupuje se svým triem s vlastními skladbami na Bratislava Jazz Days.
 • Lukáš „Olage“ Olah: začal hrát v 15 letech. Už jako 17letý se pohyboval na hudební scéně v různých jazzových formacích. Založil jazz-fusion orientované skupiny Freetones a S.M.O.G., se kterou získal na soutěži Nové tváre slovenského jazzu v roce 2006 cenu za instrumentální výkon jednotlivce a za skupinový výkon.
 • Jakub Hittrich: vystudoval konzervatoř v Bratislavě, účinkoval s Fermátou, Petere Cardarellim, Trinity group, Sanyland.

  Vstupné: 90 Kč předprodeje a web Staré Pekárny / 130 Kč na místě a jen 70 Kč při objednávce vstupenky přes mail: sveda.art@seznam.cz

  Jiří Švéda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.