Mikuláš na Flédě v režii Electroswing fever

Levné dárky, best dárky
 • Electro Swing Fever, hlavní electro-swingová party v ČR, už několikrát zaplnila brněnskou Flédu k prasknutí. V sobotu 6. prosince ve 21.00 se vrátí na místo činu, a to naposledy v tomto roce. Jedinečná taneční noc vás přenese do zlaté éry swingu, časů noblesních dam a šviháckých gentlemanů. A v jejím nabitém programu se tentokrát objeví hned dva hosté z Německa.

  Součástí Electro Swing Fever totiž bude koncert snad nejbláznivější electro-swingové kapely na světě – berlínských Dirty Honkers. Na Flédě předvedou pojetí swingu, které je novátorské, troufalé a zábavné, zároveň však nezůstává nic dlužno jazzovým kořenům. Druhým hostem bude frankfurtský Swingers“ Club ve složení Malte Bernhard a Stefan Gee. Neboli DJské duo, jehož sety jsou nejen hudebně líbivé, ale i vysoce taneční.
  Samozřejmě nesmí a nebudou chybět oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia – Swing Thing, Papa Django, Paolo di Maki, Max W. a Swing Garden. Tito prvotřídní elegáni vám na Flédě předvedou, proč jsou nevyhledávanějšími electro-swingovými DJs v našich končinách. Než nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

  Mohlo by to být všechno, avšak není. Čeká vás také hula hoop workshop, kadeřnický koutek, cukrárna pro mlsouny a fotokoutek. Celkovou atmosféru dokreslí speciální dekorace a autorská art deco projekce.

  Andrea Vojtěchovská

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.