Moravia Music Fest 2010

Levné dárky, best dárky
 • Od 24. 10. do 18. 11. 2010 bude v Brně již po třetí probíhat mezinárodní hudební festival Moravia Music Fest 2010

  Festival tradičně otevře Jazzová mše Jaromíra Hniličky, která čítá až 80 účinkujících. Zahajovací koncert se uskuteční 24. 10. v Červeném kostele.

  Hned další den 25. 10. máte možnost slyšet v brněnském hudebním klubu METRO koncert věnovaný 70. výročí ORCHESTRU GUSTAVA BROMA. Hrají jeho legendární členové.

  V divadle Stadion (bývalé G-Studio) se 2. 11. odehraje divadelno, akrobaticko, hudební představení LA PUTYKA.

  Lahůdkou festivalu je zcela jistě jeden z nejlepších evropských big bandů DANISH RADIO BIG BAND (DK), který vystoupí 3. 11. společně s brněnským profesionálním big bandem B SIDE BAND v Městském divadle Brno, za účasti speciálních hostů a fenomenálního amerického kytaristy ROBBENA FORDA.

  Rozhodně si nemůžete nechat ujít vystoupení světové špičky VICTOR BAILEY GROUP (USA) 7. 11. opět v klubu METRO.

  Vyvrcholením a zároveň hlavním koncertem festivalu je 18. 11. v hale Vodova projekt s názvem TRIBUTE TO FRANK SINATRA (Pocta Franku Sinatrovi), ve kterém účinkují české pěvecké hvězdy DAN BÁRTA, VOJTĚCH DYK, MATĚJ RUPPERT, TEREZA ČERNOCHOVÁ, za doprovodu profesionálního brněnského big bandu B SIDE BAND, symfonického orchestru sestaveného z členů FILHARMONIE BRNO a taneční skupiny FRANKIE’S GIRLS COMPANY. Na velkém speciálním pódiu vystoupí společně více jak 80 umělců. Atmosféra večera bude podpořena video projekcemi. Uslyšíte legendární hity krále swingu Franka Sinatry.

  Další koncerty v rámci festivalu KAREL GOTT & EVA URBANOVÁ (30. 10. hala Rondo), TITO & TARANTULA /USA, MEXICO (3. 11. METRO), LACO DECZI & CELULLA NEW YORK (8. 11. METRO) a BRASS 6 & BOHEMIA SAXOPHONE QUARTET (15. 11. METRO).

  Doufáme, že letošní 3. ročník je pro vás stejně tak zajímavý, jako ty předešlé a že se sejdeme v hojném počtu na všech koncertech, které jsme pro vás letos připravili.

  Josef Buchta

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.