Munroe a Admiral Ackbar na Flédě za dobrovolné vstupné

Levné dárky, best dárky
 • Freaky Mondays Concerts:
 • Munroe
 • Z Čistého Nebe
 • Live: Panenko Voodoo
 • Admiral Ackbar
 • 3. 11. 2014 – Fléda club, vstupné dobrovolné

  V pondělí 3. listopadu vystoupí na Flédě dvě talentované kapely deroucí se do popředí – Munroe a Admiral Ackbar. Koncert bude součástí seriálu Freaky Mondays Concerts, na kterém Fléda spolupracuje se studentkou umělecko-manažerské školy Kristýnou Dzapkovou. Účelem tohoto projektu je zjistit, kolik jsou lidé dobrovolně ochotni utratit za živou hudbu. Vstupné je tedy dobrovolné a návštěvníci mohou jednotlivým kapelám přispět libovolnou částkou. Kapely vystoupí na velkém pódiu Flédy. Pro návštěvníky je to tak další možnost slyšet zdarma novou zvukovou aparaturu klubu.

  Admiral Ackbar jsou jedním z neobjevených hudebních klenotů Brna. Na své si přijdou i fanoušci kapel Charlie Straight a Lake Malawi. V Admirálech totiž hraje baskytarista Lake Malawi – Jeroným Šubrt; bubeník Jakub Tengler má zase společný projekt „Noisy Pots“ s klávesistou z Charlie Straight – Michalem Šupákem. Munroe jsou oproti tomu stoupající hvězdou. Sází na syrovost stejně jako na city a mimo jiné se představili v České televizi v pořadu Tečka páteční noci,“ představuje kapely pořadatelka Kristýna Dzapková

  Munroe, to je černobílá estetika a nástrojový minimalismus; syrovost odkazující k Jarmuschově filmu Dead Man s trochou jesenického voodoo. Jan Kunze a Vladimír Jaške tvoří duo, které si zaslouží velkou pozornost především pro hudební i textovou nápaditost. Admiral Ackbar jsou pro změnu brněnskou indie-rock/synth-popovou kapelou. Působí na hudební scéně od ledna 2012. Propojují popové harmonické postupy a melodičnost s Lo-fi zvukem a neotřelou rytmikou. Tohle spojení kapel by si neměl nechat ujít nikdo, kdo rád objevuje projekty deroucí se dopředu.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.