Narozeniny Flédy s Tata Bojs & My Name is Music

Levné dárky, best dárky
 • Brněnský klub Fléda oslaví své 12. narozeniny. Jako gratulanti přijedou Tata Bojs a rakouské duo My Name is Music. Velký koncert, kterým Fléda oslaví narozeniny, se uskuteční v sobotu 21. 12. Pro návštěvníky bude k dispozici vyhřívaný stan s grilovanými hamburgery od firmy Jiný Catering, během slavnostního večera dojde i k odhalení jedné podstatné vizuální novinky, kterou klub nachystal pro sezonu 2014.
 • Tata Bojs

  Pro Brno tradiční kapela je hvězdou festivalů i vyprodaných klubových koncertů. Kapela stojí na příběhu dvou studentů ze základní školy na pražské Hanspaulce – výtvarníka Milana Caise a baskytaristy Mardoši. Tata Bojs si odjakživa zakládají na své vizuální presentaci, chytlavých melodiích i zapamatovatelných textech.

 • My Name is Music

  Tato kapela je jedním z objevů klubu Fléda. Rakouské duo připomíná svou hudbou například The Kills. MNIM nestaví hudbu na překotných rytmech a megalomanské show – naopak jejich projev je intimní a plný humoru. Své umění satiry, hravosti a chytlavosti předvádí kapela v hitových skladbách Pop is Dead nebo Computer Game.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.