Neočekávaný dýchánek a Pitch Bender – další dva festivalové koncerty

Levné dárky, best dárky
 • Brněnský klub Stará Pekárna přináší další dva koncerty festivalů JAZZ a ETNO Brno 2011.
 • 1. 12. Neočekávaný dýchánek
 • 6. 12. Pitch Bender
 • čt 1. 12. ve 20 hod. – Neočekávaný dýchánek (etnošraml)

  Zuzana Hanzlová – příčná flétna, zpěv, Antonín Hluštík – elektrická kytara, zpěv, Michal Šmíd – akordeon, akustická kytara, zpěv, Jaroslav Richter – mandolína, Michal Hroza – saxofon, klarinet, Jan Vondryska – trubka, Ondřej Tichý – kontrabas, Jan Pydych – bicí

  Úderná směsice klezmeru, balkánských dechovek, živelnosti a punku, tedy muzikantských záležitostí, majících stejné východisko: tančící hospodu či dav dobře se bavících lidí před pódiem. Neodolatelně a muzikantsky suverénně rozhoupaný Dýchánek šlechtí i hudební odlehčenost pracující s kouzelnými aranžérskými fígly: švitořivými i rockově nabroušenými.

  cena 100 Kč předprodeje / 150 Kč na místě

 • út 6. 12. ve 20 hod. – Pitch Bender (CZ/SK), vocal funk & soul jazz

  Sisa Fehérová (SK) – zpěv, Iva Korgerová – piano, Dan Hasalík – kytara, Zbyněk Polívka – tenor saxofon, Matěj Havlíček – baskytara, Oliver Lipenský – bicí

  Skvělá soul-jazzová formace. V lednu 2011 se Pitch Bender stal tipem týdne prestižní webové stránky Bandzone.cz a touto cestou nasbíral mnoho nových fanoušků. Nejvýraznější osobností souboru je zpěvačka Sisa Fehérová s velmi specifickým hlasem plným grooveu a feelingu. Sisa je též autorkou textů písní a vyhrála Cenu za nejlepší sólový výkon v soutěži Jazz Talent roku 2009. Kapelu vede pianistka Iva Korgerová, jež je autorkou většiny skladeb. S Pitch Benderem vystupuje též kytarista Dan Hasalík, student jazzového oddělení hudební školy v rakouském Grazu a na saxofon hraje Zbyněk Polívka, momentálně studující jazz na JAMU v Brně. Pitch Bender vystupuje od roku 2009 po celém Česku, v roce 2010 natočil úspěšné debutové CD Virginology složené z originálních autorských skladeb.

  cena 90 Kč předprodeje / 130 Kč na místě

  Na koncert ve čt 1. 12. nabízíme vstup za 95 Kč místo za 150 Kč, což je cena na místě.

  Na koncert v út 6. 12. nabízíme vstup za 80 Kč místo za 130 Kč, což je cena na místě.

  Podmínkou je pouze zaslat na mail: sveda.art@seznam.cz své jméno a příjmení + svou osobní mailovou adresu + název či datum koncertu, kterého se chcete zúčastnit. Váš mail bude následně zařazen na náš mailing & slevový list (pokud tam již není…). Slevu lze poté uplatnit v den koncertu přímo u vchodu do sálu klubu (pod schody) po 19.40 hodině.

  Těšíme se na Vás

  Jiří Švéda

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.