Norský Didrik Ingvaldsen Quartet míří do Brna

Levné dárky, best dárky
 • Mimořádný koncert norského Didrik Ingvaldsen Quartetu ve čtvrtek 9. 2. 2012 v brněnské Staré Pekárně. Start ve 20 hodin.

  Didrik Ingvaldsen je báječný trumpetista se zvukem někde mezi Donem Cherrym a Donem Ellisem.“ (Steve Loewy, All Music Guide)

  Didrik Ingvaldsen Quartet zahraje novou autorskou suitu pojatou jako historii jazzu. Tentokrát přiletí do ČR s výrazným a svérázným trumpetistou Didrikem Ingvaldsenem i jeho stálý norský spoluhráč, kontrabasista Mikaell Olsson z Osla.

  Na koncertě bude možnost zakoupení zlevněné permanentky Modern Jazz na sedm koncertů (včetně toho 9. 2.) za cenu 300 Kč (plná cena permanentky je 490 Kč).

  Jiří Švéda

  Foto: archiv Didrik Ingvaldsen

 • Didrik Ingvaldsen Quartet (Norsko/CZ)

  Moderní jazz, experimentální současná autorská hudba, vtip, expresivita, vzájemná souhra Didrik Ingvaldsen – trubka, aranže, Radim Hanousek – saxofony, Mikaell Olsson – kontrabas, Martin Kleibl – bicí

 • Didrik Ingvaldsen (Norsko) – trubka

  Při svém několikaletém pobytu v New Yorku byl součástí tamější “downtownové” scény kolem legendárního klubu Knitting Factory (např. John Zorn). Hrával a hraje s hudebníky jako jsou John Scofield, Dave Douglas, Ellery Eskelin a Steve Swell. Je znám dlouholetou spoluprací s norským saxofonistou Frodem Gjerstadem a bubeníkem Paalem Nilssenem.

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.