Novinky.cz o brněnském koncertu Rolling Stones

Levné dárky, best dárky

Celostátní zpravodajský server www.novinky.cz přinesl v článku nazvaném „Rolling Stones mají mít v Brně slevu, kluby protestují“ další informace o nerovných podmínkách na brněnském kulturním trhu.
Město Brno chce udělit firmě Glanc, která připravuje koncert Rolling Stones, výjimku, díky které by nemusela platit 10% poplatek ze zisku. To rozzlobilo malé pořadatele a kluby, které slevu nemají. Informovala o tom TV24.
Více…

You may also like...

5 Responses

 1. Anonym napsal:

  které kluby protestují? klub potápěčů?

 2. Anonym napsal:

  V TV reportáži – Události v kultuře – mluvil Lukáš Stara z Flédy a pak tam byl také ilustračně ukázán vchod do Skleněnky.

 3. Anonym napsal:

  Žádné kluby neprotestují. To by musel někdo zorganizovat, což není takřka možné, neboť všichni promotéři musí chodit do práce, aby vydělali na svůj koníček – pořádání kulturních a společenských akcí – a nezbývá jim žádný čas ani energie na nějaké protesty!
  A tak je to v téhle podvedené a podváděné zemi se vším. Výhody, úlevy, dohody…odstupné a odchodné – jen pro některé …a zaplatíme to my.

 4. brno - město předvolebního koncertu rolling stones napsal:

  „…mluvčí brněnské radnice vyjádřil ochotu zastupitelů o zrušení poplatku jednat“
  – je to cca třetí reportáž zděs: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/prog9307.html
  pokud se nemýlím, byl tento server rvní, kdo téma vykopl do éteru.
  ZDAREC

 5. Anonym napsal:

  tady je plna verze reportaze v Jihomoravskem vecerniku: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/prog9303.html a tady je diskuse s UMC Brno stred kde opakuje ochotu jednat: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/porad10085208309.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.