Off: elektronická klubovka představí na Flédě hvězdného Lukea Abbotta a Norwella

Levné dárky, best dárky
 • Ze spolupráce tří brněnských promotérů – Level B production, AVA a Hertz, vzešel line-up posledního OFF. Luke Abbott /UK a Norwell /HU platí za hvězdné talenty současné evropské elektronické scény. Na Flédě se objeví 28. března ve společností mladého britského dua Always Late /UK.

  Norfolský producent Luke Abbott je jedním z hlavních vývozních artiklů britského labelu Border Community, který patří mezi respektovaná a vlivná vydavatelství na poli (ne)taneční elektroniky. Jeho poznávacím znamením je energický beat a až nervně těkající perkuse, do kterých vkládá množství šťavnatých detailů. Nad nimi se nesou rozčepýřená syntezátorová arpeggia, která Abbott mistrně nechává roztékat do nečekaných směrů a zvukových barev. Jeho live sety tyto atributy přirozeně sdílejí s jeho nahrávkami, jsou však o poznání syrovější a rozvernější.

  Norwell se ponořil do říše kosmické hudby ze 70. let, aby se vrátil s moderními podklady a kreativností. Hypnotizující, povznášející, přesto uzemněné – Norwell spojuje šumící analogové syntezátory a moderní elektronickou hudbu ve zvuk, který rezonuje myslí i tělem.

  Londýnsko-edinburské duo Always Late balancuje mezi sny a tanečním parketem. Mix syntetizátorů se ženskými vokály vytváří jedinečnou atmosféru. V rámci večera se dále můžete těšit na dj sety pro snílky a taneční kosmonauty od Niny Pixel (Hertz), Sun Drugs (Sky To Speak, AVA) a Sneddiggena Snurssly (AVA). O jedinečné VJ projekce se postarají ƒiɗɗA a Fuzzy Ray a povznášející atmo dokreslí jedinečná výzdoba klubu.

  OFF slibuje zážitek všem fanouškům moderní elektroniky.

  Adam Pitrocha

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.