Ondřej Brzobohatý odehraje dva koncerty již tuto neděli v Brně

Levné dárky, best dárky
 • Autorské album Ondřeje Brzobohatého nazvané Identity, které již dosáhlo podle statutu IFPI na Zlatou desku Supraphonu, zůstává i po půl roce po svém vydání stále v centru pozornosti posluchačů i médií. Po česko-slovenském duetu Vietor s Peterem Cmoríkem a seriálovém songu Spolu zamířila nedávno do rádií funkově laděná píseň Správci osudů.
 • Koncerty podzimního Identity Tour, v rámci kterého se hned dvěma koncerty představí v neděli 2. listopadu v 17 a ve 20 hodin v brněnském Divadle Bolka Polívky, nabídnou komorní atmosféru a upravený program, opět nejen s písničkami z úspěšného debutového alba Identity.

  „Pro podzimní turné jsme si vybrali divadla a kulturní domy, jelikož mi přišlo nefér, že zatímco já většinu vystoupení sedím u piana, publikum musí stát,“ vysvětluje s úsměvem Ondřej.

  Informaci o zbývajících vstupenkách najdete na www.ondrejbrzobohaty.cz, vstupenky k zakoupení pak přímo v online předprodeji divadla na www.divadlobolkapolivky.cz/listopad.html.

 • Ondřej Brzobohatý

  Český hudebník, skladatel a herec. Narodil se 2. února 1983. V letech 1998-2004 studoval na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obory skladba, klavír a dirigování, pak pokračoval v studiu filmové hudby u Milana Kymličky. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, od tohoto roku pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval např. s Darou Rollins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů. Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl (ke kterému složil úvodní skladbu), a dále v divadelních hrách Vyhazovači, Dva na smetišti či v muzikálech Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Dodnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vyšlo první sólové album Identity.

  Alice Titzová

 • You may also like...

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.